Menu

אודות

סטרטר זינוק בעליה ועלויות בירידה.

היום זה כבר ברור לכולם! ענף חלקי חילוף לרכב, הינו אחד מהתחומים האחרונים שלא עבר רפורמה.

העדר השקיפות, חוסר המידע, היוקר הבלתי סביר והעובדה שלא תמיד יש את מי לשאול ויש למי לפנות, הניעו אותנו להקים את סטרטר; מהפכת המידע המקוון בענף חלקי החילוף לרכב. סטרטר כולל למעלה מ- 5,000,000 [חמש מיליון] חלפים והוא הגדול והמקיף ביותר בשוק הישראלי. סטרטר אתר החיפוש והשוואת מחירי החלפים של ישראל מייצר שקיפות מלאה מהדוושה ועד לשמשה, מהאלטרנטור ועד לרדיאטור. בסטרטר ההגה בידיים שלכם – גם במחיר גם בחלפים.

 • אוטוסטרדת-המידע

  advantages

  סטרטר- הבית של החלפים לרכב, הינו מנוע השוואת מחירים בלתי תלוי. הרעיון המרכזי העומד מאחוריו, הוא להעניק לנהגים הישראלים, את הכוח והיכולת לעמוד על זכותם להשוות בין מחירי חלפי הרכב. לעשות זאת בצורה קלה, פשוטה, ברורה ומהירה ולאחר מכן, לבצע קנייה חכמה וחסכונית. מטרת האתר היא; להוריד את העלויות המופרזות בתחום אחזקת הרכב, ליצור שקיפות מלאה מהדוושה ועד לשמשה, מהאלטרנטור ועד לרדיאטור.

 • למה וכמה

  who

  היוזמה נולדה לנוכח חוק רישוי שירותי הרכב משנת 2016. תקנות החוק מאפשרות יבוא מקביל של חלפים ומחייבות את היבואנים לפרסם את זמינות המלאי, את מחיר החלפים ואת תקופת האחריות. האתר מאפשר לכל אחד למצוא בקלות ובנוחות את חלקי החילוף הדרושים לו, להשוות מחירים של ספקים שונים ולהשוות בין חלפים מקוריים ללא מקוריים. האתר כולל למעלה מ- 5,000,000 [חמש מיליון] חלפים והוא הגדול והמקיף ביותר בשוק הישראל

משרד התחבורה נותן לך זכות קדימה

משרד התחבורה קבע כללים ברורים להקלה והוזלה של שירותי רכב.

 • על פי חוק רישוי שרותי רכב משנת 2016 יבואני הרכב ויבואני ויצרני החלפים חייבים לספק מידע אודות חלפים באתרי האינטרנט, כולל פרסום מחירון ומלאי של המוצרים הנמכרים בבית העסק.
 • כל מוסך צריך להציג מידע אודות החלפים הדרושים לתיקון הרכב, לאחר בדיקתו וטרם הטיפול בו.
 • המוסך יציין בהצעת המחיר מספר חלופות לתיקון הנדרש, אשר יכללו את סוגי החלפים ומחירם.
 • בהצעת המחיר על המוסך לפרט את סוגי החלפים: מקוריים ותחליפיים, מספרם הקטלוגי, מחירם ותקופת האחריות הניתנת להם תוך התאמה לדגם הרכב המבוקש ולצרכי התיקון.

החל משנת 2017 המוסך אינו רשאי לסרב לבצע תיקון עם חלפים שסיפק לו הלקוח באופן עצמאי (בתנאי שהמוסך משתמש בשוטף בחלפים האלה). כלומר, הלקוח רשאי לספק למוסך בעצמו את החלפים הנדרשים

about-us
gears
5,000,000

חלקים בקטלוג

factory
3,000

מותגים

car
21,000

רכבים תואמים

האתר אינו אתר מכירות. האתר מספק מידע ומקשר בין גולשים לבין בתי עסק חיצוניים, שמציעים מוצרים/שירותים מטעם עצמם, ולא מטעם האתר או מטעם מפעיל האתר. אנו משתדלים מאוד שאתר סטרטר יכלול את כל החלפים לרכב הנמכרים בארץ כחוק. בגלל מגוון הדגמים וההבדלים ביניהם, ומשום שהדגמים, היצרנים והיבואנים משנים פרטים, מחליפים ומוסיפים פריטים, יכול לקרות שמידע באתר לא יהיה מעודכן או מדוייק. המחירים והמידע המופיעים באתר התקבלו אצלנו מצד ג'. לפני רכישה אנו ממליצים לבדוק התאמה פרטנית לרכב ולבצע השוואת מחירים עדכנית. במידה ומצאתם מידע שאינו מדויק, נודה לכם אם תוכלו לעדכן אותנו בכך. לאחר בדיקה נשמח לעדכן את הדרוש. ט.ל.ח. התמונות באתר להמחשה בלבד!
credit-guard
cloudflare
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות בכדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר. על ידי אישור הבאנר, גלילה למטה בעמוד, לחיצה על קישור להמשך גלישה בכל דרך אחרת, הנך מסכים לשימוש בקבצי עוגיות. להצהרת פרטיות לחץ כאן