Menu

מוסך מיקי

מוסך מיקי

מוסך מיקי

פתוח היום?
סגור
שעות פעילות:
08:00 - 17:00
מספר טלפון:
כתובת העסק:
הרימון 9, בנימינה גבעת עדה
4.8
(113 דירוגים לעסק)
waze

צריך עזרה?
צור קשר עם מוסך מיקי

פעילות העסק :
מכונאות, חשמל, מיזוג אויר לרכב.
התמחות:
טיפולים לרכב
מוסך מיקי בניהול משה ועידן הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה אשר מתמחה בתיקוני מכונאות, חשמל, מיזוג אויר לרכב, שיפוץ סטרטרים ואלטרנטורים, שרות העברת רישוי, חילוצי דרך. המוסך נמצא באזור התעשיה צפוני כרמל, בנימינה. וניתן למצוא אותנו בוויז "מוסך מיקי בנימינה" . במוסך ישנו חדר לקוחות ממוזג עם פינת אינטרנט ו- WI-FI פתוח לנוחיות הלקוחות. המוסך נפתח מחדש בשנת 2007 על ידי משה שמעון ועידן ביתן זוג שותפים אשר מנהלים את המקום עם דגש על בטיחות איכות אמינות ושירות. כאשר בשבילנו אלו לא סתם מילים כי אם מונחי יסוד אשר מלווים אותנו עם כל רכב ורכב שנכנס למוסך, כי אנו מבינים שאתם מפקידים בידינו את רכבכם בעצם אתם מפקידים בידינו את חייכם וחיי ילדיכם, ולכן איננו מוכנים להתפשר. כיום המוסך מספק שרותי דיאגנוסטיקה מתקדמים בעזרת מחשבי רכב מהחברות המובילות בתחום, כמו כן במוסכינו אנו משפצים במקום אלטרנאטורים סטרטרים ורכיבי חשמל נוספים. המוסך ממוקם על כביש 652 בין זיכרון יעקב לבנימינה מול בית ספר אורט. נשמח לראותכם.

מותגים נבחרים

המלצות
4.8
113 דירוגים ל מוסך מיקי
gears
5,000,000

חלקים בקטלוג

factory
3,000

מותגים

car
21,000

רכבים תואמים

האתר אינו אתר מכירות. האתר מספק מידע ומקשר בין גולשים לבין בתי עסק חיצוניים, שמציעים מוצרים/שירותים מטעם עצמם, ולא מטעם האתר או מטעם מפעיל האתר. אנו משתדלים מאוד שאתר סטרטר יכלול את כל החלפים לרכב הנמכרים בארץ כחוק. בגלל מגוון הדגמים וההבדלים ביניהם, ומשום שהדגמים, היצרנים והיבואנים משנים פרטים, מחליפים ומוסיפים פריטים, יכול לקרות שמידע באתר לא יהיה מעודכן או מדוייק. המחירים והמידע המופיעים באתר התקבלו אצלנו מצד ג'. לפני רכישה אנו ממליצים לבדוק התאמה פרטנית לרכב ולבצע השוואת מחירים עדכנית. במידה ומצאתם מידע שאינו מדויק, נודה לכם אם תוכלו לעדכן אותנו בכך. לאחר בדיקה נשמח לעדכן את הדרוש. ט.ל.ח. התמונות באתר להמחשה בלבד!
credit-guard
cloudflare
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות בכדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר. על ידי אישור הבאנר, גלילה למטה בעמוד, לחיצה על קישור להמשך גלישה בכל דרך אחרת, הנך מסכים לשימוש בקבצי עוגיות. להצהרת פרטיות לחץ כאן